Shortwaves  
   
         
     
 

Znamy już filmy konkursowe SHORT WAVES GRAND PRIX

Gratulujemy wszystkim twórcom nominowanych filmów! Już 14 marca wyruszamy w trasę pokazów konkursowych, gdzie publiczność wybierze najlepszy z najlepszych, decydując tym samym o przyznaniu nagrody głównej.

Dances With Camera

 

Nabór do konkursu DANCES WITH CAMERA

Rusza nabór do międzynarodowego konkursu DANCES WITH CAMERA organizowanego w ramach Short Waves Festival 2014. Do udziału w konkursie można zgłaszać filmy krótkometrażowe, nie przekraczające 30 minut, których tematem jest taniec. Gatunek filmu nie podlega ograniczeniom. Spośród nadesłanych filmów zostaną wyselekcjonowane, te które znajdą się w pokazie konkursowym. O przyznaniu nagrody DANCES WITH CAMERA Jury Prize oraz dwóch wyróżnień zadecyduje międzynarodowe jury. Swoją nagrodę - DANCES WITH CAMERA Audience Award, przyzna publiczność uczestnicząca w pokazie konkursowym. 

Zgłoszenia będą przyjmowane od 27 stycznia do 21 lutego 2014 r. 
Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dotyczące konkursu DANCES WITH CAMERA znajdują się w zakładce DWC
Kontakt: dwc@shortwaves.pl

Wolontariat Short Waves Festival 2014!

Jeżeli chcesz poznać ciekawych ludzi, zdobyć cenne doświadczenie, spędzić  miło i konstruktywnie czas, a przede wszystkim współtworzyć jeden z najszybciej rozwijających się festiwali filmowych w Polsce, to zapraszamy na Short Waves Festival 2014!
Poszukujemy pełnych zapału ludzi, którzy mają również trochę wolnego czasu, nie boją się wyzwań i chcą wesprzeć nasze działania jako:
- biuro festiwalowe
- opiekunowie gości
- promocja i obsługa widowni
- technika
Do 16 lutego czekamy na zgłoszenia   (z adnotacją dotyczącą wybranej sekcji i załączonym CV) pod adresem: fundacja@adarte.pl

FILM RAVE 2014 IS COMING!

Rozpoczęliśmy nabór uczestników na międzynarodowy warsztat filmowy Film Rave.

Projekt odbędzie się w Poznaniu w dniach 31.03-5.04.

Program zakłada współpracę młodych ludzi z całej Europy przy produkcji filmów krótkometrażowych pod okiem doświadczonych filmowców. 

Nabór uczestników potrwa do 20 lutego.

Więcej szczegółów w zakładce Film Rave

SW 2014


 1 2 3 >  Last ›